NTL.sk | training - hockey - skating | about us


NTL - NEVER TOO LATE. It is never too late to start, and be among the best in any sport. Age does not matter. It is based on the will and enthusiasm. Hard work beats talent !

Hokej nie je výnimkou. Základom je kvalitne a rozumne trénovať pod dohľadom profesionálov. A to všetko s nadšením a vierou vo vlastné schopnosti! Hokejový a športový nadšenec Vladislav Baláž preto založil doplnkový hokejový tréningový program na vylepšenie individuálnych zručností. Pretože len istota a sebavedomie v práci s pukom robí z hokeja tú pravú zábavu.

Tréningový program NTL je určený nielen pre aktívnych hokejistov, hokejovú mládež ale aj deti, ktoré sa chystajú robiť svoje prvé hokejové kroky.

Vladislav Baláž sa počas svojej kariéry profesionálneho hokejistu stretol s nejedným špičkovým a úspešným hokejovým trénerom. Andy Murray (Los Angeles Kings), Glen Hanlon (Team Slovakia), Mario Durocher (Lewiston Maineiacs / Team Canada U20), Ernest Bokroš (HKM Zvolen / Team Slovakia U20), Miloš Holaň (HC Pardubice). Pod vedením trénerskej elity zbieral denne zaujímavé poznatky o metódach a štýle trénovania.

Kombináciou vlastných hráčskych skúseností a hokejových schopností si vzal z osobností to najlepšie a aj vďaka účinkovaniu na profiligovej scéne vzniká nadšenie a ochota pomôcť hokejovo rásť každému koho baví hokej – najkrajší a zároveň najnáročnejší šport.

Vladislav Balaz holds a second-level coaching license in ice hockey and work with hockey enthusiasts and newcomer hockey players at an early age it fills and propels them forward in the coaching education. Every progress of their wards it is the greatest satisfaction for him.